Ostatnie dni na zgłoszenia!

 

Jeszcze tylko kilka dni zostało na zgłoszenie zespołów do tegorocznej edycji świdnickiej Truskawki. W tym roku udział w wydarzeniu mogą wziąć także zespoły spoza Świdnicy. Najlepsi uczesticy spotkają się w lipcu w Parku Centralnym.

Zapisy trwaja jeszcze tylko do piątku, 14 marca. Organizatorzy informują, że na uczestników czeka kilka nowości. Jedną z nich są wprowadzone w tym roku eliminacje koncertowe pod nazwą „Truskawka: Muzyczny Koktajl”. Dzięki nim o doborze finalistów zadecydują faktyczne umiejętności zespołów ocenione przez jury a nie ilość sms’ów. – Eliminacje są skierowane do zespołów z terenu powiatu świdnickiego. Zespoły spoza niego również mogą się zgłaszać do przeglądu, jednak ich ewentualny udział w finale odbędzie się wyłącznie na podstawie decyzji organizatora, który ma prawo przyznać „dziką kartę”.- informują organizatorzy.

Do zgłoszenia należy dodać nagrania audio z salki prób lub koncertu. Główna nagroda Truskawki to 2000 zł, ale nowością jest też to, że wszystkie występujące zespoły mogą liczyć na zwrot przynajmniej części poniesionych kosztów.

 

 
 
 

0 Komentarzy

Możesz jako pierwszy zostawić swój komentarz.

 
 

Skomentuj