POD PARAGRAFEMPOWIAT DZIERŻONIOWSKIWAŻNE

Przeciw przestępczości samochodowej [WIDEO]

W miniony weekend na terenie powiatu dzierżoniowskiego przeprowadzono działania mające na celu zapobieganie kradzieżom samochodów, a także obrót uzyskanych z takiego procederu części.

Funkcjonariusze pionów prewencji, ruchu drogowego oraz operacyjnego, w ostatni weekend maja przeprowadzili szereg działań mających na celu zapobieganie i zwalczanie przestępczości samochodowej. Na terenie kraju ciągle zdarzają się kradzieże samochodów, lub części z pojazdów, na przykład katalizatorów.

W ostatnim półroczu w powiecie dzierżoniowskim, odnotowano takich zdarzeń bardzo niewiele. Została jednak zorganizowana akcja mająca na celu całkowite wyeliminowanie procederu kradzieży i paserstwa związanego z pojazdami i częściami samochodowymi. W przedsięwzięciu wzięli udział funkcjonariusze wszystkich pionów dzierżoniowskiej komendy. Skontrolowano komisy samochodowe, oraz miejsca obrotu używanych akcesoriów i części motoryzacyjnych. W godzinach nocnych kontrolowano uczestników ruchu na ciągach komunikacyjnych prowadzących do naszego miasta. Policjanci oczywiście nie byli obojętni na inne czyny zabronione i reagowali zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działania przyczyniły się do zatrzymania dwóch osób poszukiwanych.

Share:

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.