AKTUALNOŚCIDZIERŻONIÓWPOWIAT DZIERŻONIOWSKIWAŻNE

Tegoroczne zbiórki odpadów wielkogabarytowych w Dzierżoniowie [TERMINY]

Najbardziej wygodny sposób, w jaki możemy pozbyć się ze swoich domów dużych i kłopotliwych rzeczy, np. mebli, sprzętu elektrotechnicznego i opon, mając przy tym pewność, że trafią w odpowiednie miejsce, to zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Dotyczy to m.in. mebli (szafy, wersalki, krzesła, itp.) dywanów, materacy, wykładzin i zużytego sprzętu elektrycznego (telewizory, monitory, komputery, drukarki, lodówki, pralki, roboty kuchenne, żelazka, itp.). W ten sposób można też się właściwie pozbyć opon z aut osobowych – jednorazowo do 5 szt. Zbiórką nie są objęte: okna, drzwi, ceramika sanitarna, odpady zielone, odpady niebezpieczne.

Wystarczy, że wystawimy niepotrzebne już rzeczy przy pojemnikach na odpady lub przed dom (w przypadku osób mieszkających w domkach jednorodzinnych). Trzeba to zrobić do godz. 8.00 w dniu zbiórki.

Szczegółowych informacji na temat akcji i gospodarowania odpadami udzielają pracownicy Związku Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego, Dzierżoniów, ul. Świdnicka 38 (II piętro, pokój 203, 204), tel. 74 831 50 02, fax. 74 831 50 30, biuro@zgpd7.pl, w godzinach od 7.30 do 15.30.

Share:

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.