KULTURAPOWIAT ŚWIDNICKI

XXI Konkurs Wielkanocny w formie cyfrowej

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w kraju, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zmieniły formułę corocznego Konkursu Wielkanocnego.

Aby podtrzymać wieloletnią tradycję organizacji Konkursów Wielkanocnych, proponujemy mieszkańcom Gminy Jaworzyna Śląska udział w nieco odmiennej formie konkursu – mówią pracownicy SOKiBP. XXI Edycja Konkursu Wielkanocnego odbędzie się w formie cyfrowej. – Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną i pisankę tradycyjną. W obliczu niemożności fizycznego przekazania nam prac do oceny, zdecydowaliśmy się na zmianę polegającą na tym, że wykonane prace konkursowe mogą Państwo przekazać nam w formie cyfrowej. Kartkę wielkanocną lub pisankę należy sfotografować, a zdjęcia przesłać na nasz adres e-mail – imprezy@sokibp.pl.

Organizatorzy czekają na prace do 5 kwietnia 2020 r., a do 8 kwietnia 2020 r. zostaną opublikowane wyniki konkursu. Informacja o terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zostanie opublikowana po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie https://sokibp.pl/.

(opr.)

Share:

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.