ARCHIWUM

Podpisano porozumienie

Porozumienie o objęciu patronatem naukowym Stowarzyszenia Uniwersytet III Wieku w Głuszycy przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu zostało podpisane. Uroczystość odbyła się w Sali widowiskowej Centrum Kultury w Głuszycy.

Porozumienie podpisali: rektor uczelni prof. dr hab. inż. Lucjan  Kowalczyk, burmistrz Głuszycy Roman Głód jako patron honorowy głuszyckiego UTW oraz prezes zarządu stowarzyszenia Jerzy Janus.

– Uczymy się przez całe życie- mówił prof. dr hab. inż. Lucjan  Kowalczyk, który zachęcił obecnych na sali seniorów do uczestnictwa w kształceniu ustawicznym w formule Uniwersytetu III Wieku.

– Cieszę się, że mieszkańcy naszej gminy aktywnie korzystają z oferty zajęć organizowanych przez stowarzyszenie. Życzę wszystkim członkom głuszyckiego UTW jak najwięcej radości, optymizmu oraz osobistych korzyści wynikających z aktywności intelektualnej i fizycznej w czasie zajęć adresowanych do seniorów – mówił Roman Głód, burmistrz Głuszycy.

Po podpisaniu porozumienia wykład zatytułowany „Plastyczność umysłu w służbie wiedzy i nauki” wygłosił dr Bogusław Bałuka – dziekan Wydziału Nauk Społecznych WSZiP.

Share:

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.